Prosinec 2006

Eldest

30. prosince 2006 v 18:47 | Mája
EDICE ODKAZ DRAČÍCH JEZDCŮ
Eldest
Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Premiéra filmu v prosinci 2006
Šíří se temnota, přichází beznaděj, vládne zlo ... Eragon cestuje se Safirou do elfského města Ellesméry, aby podstoupil výcvik v kouzlení a boji, životně důležitých dovednostech Dračího jezdce. Ztrácí jistotu, neví komu může věřit a osud království, v němž temná ruka krále rdousí veškerý vzdor, leží i nadále právě v jeho rukou...


152x228mm, váz., 656 str.
Pro čtenáře 11 let


MC: 449 ,- Kč
Cena pro KKF: 360 ,- Kč

Aktuální nabídka

Eragon

30. prosince 2006 v 18:43 | Mája
EDICE ODKAZ DRAČÍCH JEZDCŮ
Eragon
Fantasy bestseller Eragon z pera patnáctiletého Christophera Paoliniho, který nadchl miliony čtenářů po celém světě. Premiéra filmu v prosinci 2006
Jeden chlapec, jeden drak, svět dobrodružství. Vypráví příběh chudého chlapce, který najde v Dračích horách modrý kámen, z něhož se vyklube dračí mládě - Safira. Spolu se vydají na nebezpečnou cestu královstvím ovládaným králem, jehož zlo nezná mezí. Dokáže Eragon naplnit své předurčení a převzít břímě legendárních Dračích jezdců? Osud království možná leží v jeho rukou ...


152x228mm, váz., 488 str.
Pro čtenáře 11 let

MC: 399 ,- Kč
Cena pro KKF: 320 ,- Kč

Aktuální nabídka

Pro majky14

27. prosince 2006 v 16:14 | Mája
promiň lépe to nešlo...navíc když mám málo času :)

Záhada starého mlýna

27. prosince 2006 v 14:14 | Mája
Thomas Brezina: Záhada starého mlýna

Další z případů oblíbené čtveřice mladých detektivů volně navazuje na předchozí tituly Ufo jménem Amadeus, Pod maskou černého mnicha, Ostrov netvorů a Kletba černého rytíře.


Další z případů oblíbené čtveřice mladých detektivů volně navazuje na předchozí tituly Ufo jménem Amadeus, Pod maskou černého mnicha, Ostrov netvorů a Kletba černého rytíře. Příběh začíná neuvěřitelnou záhadou. Bratrance jednoho z detektivů vyděsí v opuštěné polozbořené věži živý tyranosaurus. Čtyřka se vydá po jeho stopách a pátrání ji přivede až do starého mlýna, v němž se scházejí černí zakuklenci k podivným rituálním obřadům.

Kletba černého rytíře

27. prosince 2006 v 14:13 | Mája
Thomas Brezina: Kletba černého rytíře

Čtvrtý případ čtveřice neohrožených detektivů nás zavede do cirkusového šapitó.

Datum vydání:březen 2004
Věk:od 10 let


V cirkuse Fantastico vládne strach. Kdosi pustí z klece tygra, těžce zraní hrocha, otráví tuleně, a co hůř, i artisté a akrobaté jsou v ohrožení života. Kdykoli se stane nějaké neštěstí, je nablízku záhadný Černý rytíř, a vždy na místě činu zanechá lístek se vzkazem: Přijdu zas. Naši čtyři známí ale vše perfektně vyřeší.

Ségry v průšvihu

27. prosince 2006 v 14:08 | Mája
SÉGRY V PRŮŠVIHU
Autor:Thomas Brezina
Ségry v průšvihu
Tinka a Lissi se dostávají do pěkného průšvihu. Díky programu čarodějné výměny se k nim na týden nastěhovala jiná mladá čarodějnice, která vnáší do beztak chaotické rodiny ještě větší zmatek. Navíc se nedokáže obejít bez kouzel a obě sestry mají strach, že se jejich rodiče dozví, že jsou čarodějnice. Podaří se Tince a Lissi odvrátit blížící se katastrofu? Klukům vstup zakázán!

Totálně ulítlé prázdniny

27. prosince 2006 v 14:08 | Mája
TOTÁLNĚ ULÍTLÉ PRÁZDNINY
Autor:Thomas Brezina
Totálně ulítlé prázdniny
To snad ne! Nudné stanování u jezera místo prázdninové cesty do Ameriky? Je naprosto jasné, že léto nebude stát za nic! A aby toho nebylo málo, hned po příjezdu do kempu se ukáže, že vedle Lissi a Tinky bydlí ten nejotravnější a nejprotivnější kluk na světě, který jim dělá samé naschvály. A to ještě zdaleka není poslední překvapení ... Nedá se nic dělat, tady pomohou jedině kouzla a čáry! Klukům vstup zakázán!

Ségry na mizině

27. prosince 2006 v 14:07 | Mája
SÉGRY NA MIZINĚ
Autor:Thomas Brezina
SĂ©gry na mizinÄ›
Tinka a Lissi jsou v pěkné bryndě. Při čarodějné nehodě rozbily protivným sousedům všechny sklenice a ti teď po nich požadují rychlou náhradu škody. Jenže obě sestry dočasně přišly o kouzelné schopnosti a k tomu je vyšetřuje kontrolor z Klubu čarodějnic! Navíc nečekaně dorazila příšerná teta Naddi i s nudným strýcem a dělají všem ze života peklo. Jak v téhle situaci vylákat z táty vyšší kapesné? Vzhůru do akce! Klukům vstup zakázán!

Ségry v akci

27. prosince 2006 v 14:06 | Mája
SÉGRY V AKCI
Autor:Thomas Brezina
SĂ©gry v akci
To je děs! Lissi a Tinka mají plno starostí. Musí zastavit řádění záhadné gorilí bandy, a navíc se táta s mámou pořád hádají, ještě aby se tak rodina rozpadla. K dovršení všeho se koncem týdne koná školní ples a Tinka nemá co na sebe! Nedá se nic dělat, tady pomůžou snad už jenom kouzla a čáry. Vzhůru do akce! Klukům vstup zakázán!

Ségra, tobě přeskočilo!

27. prosince 2006 v 14:05 | Mája
SÉGRA ,TOBĚ PŘESKOČILO
Autor:Thomas Brezina
Ségra, tobě přeskočilo!
To je k zbláznění, Tince určitě přeskočilo! Proč by se jinak chtěla stát třídní mluvčí? Lissi nad takovým nápadem sice jen kroutí hlavou, má však sestru ráda a tak se rozhodne pomoci jí malým kouzlem. Všechno však dopadne trochu jinak. A aby toho nebylo málo, rodiče odjíždějí na dovolenou a na děvčata dohlíží přísná babička. K tomu všemu se ještě blíží závěrečné zkoušky v čarodějné škole. Jak to všechno dopadne? Klukům vstup zakázán!

Naše totálně ujetá rodinka

27. prosince 2006 v 14:04 | Mája
NAŠE TOTÁLNĚ UJETÁ RODINKA Autor:Thomas Brezina
Naše totálně ujetá rodinka
Tinka s Lissi budou v neděli v televizi a uvidí je celá škola. To je super! Jejich nadšení však netrvá dlouho. Bráchové dělají jeden trapas za druhým a rodiče? Ti jsou jen pro ostudu. Všetečná moderátorka Belinda si navíc umíní, že za každou cenu pronikne s kamerou do jejich čarodějného domu. A aby toho nebylo málo, mají ještě ke všemu na krku čarodějnou komisi. Podaří se Tince a Lissi odvrátit blížící se katastrofu? Klukům vstup zakázán!

Matika a další pohromy

27. prosince 2006 v 14:03 | Mája
MATIKA A DALŠÍ POHROMY
Autor:Thomas Brezina
Matika a další pohromy
Matika nemusí být zrovna nejoblíbenější předmět. Navíc s příchodem nového učitele hrozí Lissi propadnutí, a perfektní kouzlo, které má vyřešit všechny její trable, nefunguje tak, jak má. V nastalém zmatku se objevují další komplikace ... Podaří se našim čarodějnicím zažehnat všechna hrozící nebezpečí? Klukům vstup zakázán!

Máma mistr trapasů

27. prosince 2006 v 14:02 | Mája
MÁMA MISTR TRAPASŮ
Autor:Thomas Brezina
Máma, mistr trapasů
Možná to znáte. Připadá vám máma příšerně nemoderní, ba přímo trapná? A máma Tinky a Lissy chce ještě ke všemu doprovázet třídu na školní výlet! Naštěstí jsou čarodějnice, a tak se ji snaží trochu vylepšit - samozřejmě pomocí kouzel. Netuší však, že brzy budou mít daleko větší starosti... Klukům vstup zakázán!

Zabouchnutá ségra

27. prosince 2006 v 14:01 | Mája
ZABOUCHNUTÁ SÉGRA
Autor:Thomas Brezina
Zabouchnutá ségra
Lissi a Tinka o kluky vlastně vůbec nestojí - a proč taky, když mají obě dohromady čtyři pěkně protivné bratry, se kterými by nevydržel snad ani svatý! Jenže jednoho dne se v jejich třídě objeví nový kluk a brzy se zdá, že velkému holčičímu kamarádství bude najednou konec. Tince se totiž Markus ohromně zamlouvá - v jednom kuse básní o jeho oblečení, účesu, úsměvu. Lissi je vzteky bez sebe! Nebude se přece o Tinku dělit - a ještě ke všemu s klukem! Beztak už mají dost starostí se zvědavou spolužačkou Gretou, která objevila jejich čarodějný dům v Křišťálové uličce, s trochu nepovedenými zkrášlovacími kouzly a s blížící se svatbou rodičů! Když tedy jednoho krásného dne náhodou objeví úplně speciální kouzlo, neváhá a vyzkouší ho. Pořádně bláznivé následky však na sebe nenechají dlouho čekat.

Bráchové a jiné katastrofy

27. prosince 2006 v 14:00 | Mája
Bráchové a jiné katastrofy
BRÁCHOVÉ A JINÉ KATASTROFY
Autor:Thomas Brezina
Dvě vypečené sestry, Tinka a Lissi mají dva ještě horší bratry - Franka a Stana, kteří nevynechají jedinou příležitost, aby je dokázali pořádně naštvat. Nemine den, aby jim nevyvedli nějaký podařený kousek, ať už jsou to práskací kuličky pod kobercem nebo tělové mléko nalité do lahve od šamponu. Zkrátka nikdy si před nimi nejsou jisté. Lissi a Tinka jim přísahají pomstu! Nakonec nejsou přece čarodějnice jen tak pro nic za nic...

Ségry na zabití

27. prosince 2006 v 13:59 | Mája
SÉGRY NA ZABITÍ
Autor:Thomas Brezina
SĂ©gry na zabitĂ­
Lissi a Tinka jsou spolužačky. Chodí do jedné třídy, dokonce spolu sedí v lavici - a přitom jedna druhou nemohou ani vystát. A to se z nich mají každou chvíli stát sestry! Lissin tatínek a Tinčina maminka se totiž do sebe zamilovali a chtějí se vzít. Zdá se, že Lissi a Tinka jsou pevně rozhodnuté udělat sobě, rodičům i sourozencům ze života peklo. Všechno ale změní nenápadný školní projekt, při němž mají žáci v rámci hodiny dějepisu navštívit starší spoluobčany. Je paní Schiketanzová vážně to, co o sobě tvrdí - tedy čarodějnice?

Deltora 2 - Země Stínů

27. prosince 2006 v 13:55 | Mája
Deltora II - Země stínů
Třetí kniha série Deltora II.

Lief, Barda a Jasmína už mají dvě části Pirranské píšťaly. Teď musejí na elbaitovém ostrově Keras získat i tu poslední. Píšťala je pro ně jedinou nadějí, jak zachránit tisíce Deltoranů zotročených v Zemi stínů. Píšťala je údajně to jediné, čeho se Pán stínů obává na svém vlastním území.
Ale podaří se Píšťalu opět složit dohromady? A pokud ano, bud její dávná síla stále působit proti zlým kouzlům Nepřítele? Nebo naši společníci míří do pasti? I když jsou plni pochyb, jedno vědí jistě - ať se stane cokoli, jejich putování nutně skončí v temnotách Země stínů.

Deltora 2 - Ostrov přeludů

27. prosince 2006 v 13:54 | Mája
Deltora II - Ostrov přeludů
Druhá kniha série Deltora II.

Lief, Barda a Jasmína zoufale pátrají po třech částech proslulé Pirranské píšťaly, která je jejich jedinou nadějí na záchranu tisíců Deltoranů vězněných ukrutným Pánem stínů. Už si museli vybojovat první část Píšťaly. Teď se pokusí najít tu druhou.
Zatímco se jejich drazí, kteří zůstali v Del, snaží přežít v houstnoucí síti pomluv, nedůvěry a zrádců, společníci míří dál k tajuplnému ostrovu Auronů. Dostali varování, že tam na ně číhají hrozná nebezpečí. Ale jsou věci, na které se zkrátka připravit nelze.

Deltora 2 - Jeskyně strachu

27. prosince 2006 v 13:53 | Mája
Deltora II - Jeskyně strachu
První kniha série Deltora II.

Dobrodružství v zemi nestvůr a kouzel pokračuje!
Krutovláda Pána stínů nad Deltorou skončila. On a jeho nestvůry se museli stáhnout zpátky za hory. Ale tisíce Deltoranů jsou stále zotročeny v Zemi stínů, v nepřítelově vlastním děsivém a tajemném panství.
Aby je mohli zachránit, musejí Lief, Barda a Jasmína, hrdinové putování za Kouzelným pásem Deltory, najít zbraň, která by byla dost mocná, aby s její pomocí mohli bojovat s kouzly Pána stínů na jeho vlastním území.
Jedinou věcí, které se podle legendy Pán stínů kdy bál, je pověstná Pirranská píšťala. Ale existuje ještě tato tajemná Píšťala? A pokud ano, jakým nebezpečím budou muset společníci čelit, aby ji našli?

Deltora 1

27. prosince 2006 v 13:52 | Mája
Série Deltora - Země nestvůr a kouzel si získala oblibu mezi dětmi po celém světě a patří mezi nejznámější díla Emily Roddaové. Jde o soubor osmi knih, na které ještě volně navazují další pokračování. Děj má spád a je do detailu promyšlen. Poutavá dobrodružství zaujmou nejen děti, ale i dospělé. Pro autorčin styl je typické, že zasazuje do vyprávění hádanky a slovní hříčky. Vtahuje tak čtenáře do hry a nenápadně ho vede, aby se pokoušel na řešení přijít dříve než její literární hrdinové.